Bestuur & Commissies
Hoofdsponsor
Shirt sponsoren
Hoofdsponsor
Shirt sponsoren
Algemeen bestuur
Overige functies
Nieuws
Germania laat zege in blessuretijd glippen
In de eerste wedstrijd na de winterstop heeft Germania in Druten een overwinning uit handen gegeven. Diep in blessuretijd moest de ploeg toestaan dat thuisclub DIO ’30 alsnog langszij kwam: 3-3. Dat terwijl Germania bij rust nog comfortabel leidde met 1-3.
De Groesbekers begonnen furieus aan de tweede helft van het seizoen. Binnen zes minuten stond er al een 0-2 voorsprong op het scorebord. Arthur Gatsjatrian onderschepte alert een uittrap van de Drutense doelman en schoof de bal beheerst binnen: 0-1. Nog geen vijf minuten later werd de marge verdubbeld. Met een fraaie dieptepass zette Colin Leenders Rick de Vos aan het werk, waarna Jefferson Gola de voorzet knap afrondde: 0-2.
Na deze openingsfase kreeg DIO ’30 wat meer grip op de wedstrijd, al bleven grote kansen uit. Germania nam richting het laatste kwartier voor rust de regie weer in handen, maar wist het overwicht niet om te zetten in doelpunten. Twee minuten voor rust viel echter alsnog de aansluitingstreffer voor de thuisploeg. Uit een hoekschop schoot Stefan de Jong raak: 1-2.
Lang hoefde Germania zich daar niet over te ergeren, want vlak voor het rustsignaal werd de voorsprong opnieuw vergroot. Arthur Gatsjatrian liet het publiek genieten met een wonderschone treffer: hij ontving de bal aan de linkerkant, slalomde langs meerdere tegenstanders en schoot onhoudbaar binnen. Met een 1-3 stand zochten beide ploegen de kleedkamers op.
Na rust kantelde het spelbeeld. DIO ging opportunistischer spelen en Germania had daar zichtbaar moeite mee. De duels werden vaker verloren en het lukte minder goed om de bal in de ploeg te houden. Met nog twintig minuten te spelen bracht de thuisploeg de spanning volledig terug door de 2-3 te maken.
DIO ’30 bleef aandringen, maar alles leek erop te wijzen dat Germania de voorsprong over de streep zou trekken. Tot de 93e minuut. Na een moment waarbij Germania rekende op het uittrappen van de bal vanwege een blessure van Rick de Vos, speelde DIO door en viel alsnog de gelijkmaker: 3-3. Een bijzonder zure ontknoping na een sterke eerste en een mindere tweede helft.
Aanstaande zondag volgt een thuiswedstrijd. Dan komt het Nijmeegse SCE op bezoek.
... Bekijk meerZie minder


+2
Slechts één punt voor Germania
Germania heeft vanmiddag aan de uitwedstrijd tegen DIO ‘30 slechts één punt over gehouden. In Druten werd het 3-3. Met de rust leidde men met 1-3.
In de 93e minuut scoorde thuisploeg de gelijkmaker.
Voor Germania scoorde Arthur Gatsjatrian 2x en Jefferson Gola.
Later meer.
... Bekijk meerZie minder


0 ReactiesComment on Facebook
0 ReactiesComment on Facebook