Laatste Nieuws Germania komt niet scoren
Vacatures
Algemene ledenvergadering
Eerste drie punten voor G...
Ook uitstekende beker sta...
Germania bereikt eenvoudi...
Germania Dames trainer ge...

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 160 items
Datum Thuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld v
28-10-18 14:00Germania 1RKSV Driel 1Wedstrijd (comp)
04-11-18 14:30Eldenia 1Germania 1Wedstrijd (comp)
18-11-18 14:00Germania 1Hatert 1Wedstrijd (comp)
25-11-18 14:30Trekvogels 1Germania 1Wedstrijd (comp)
02-12-18 14:00Germania 1HAVO 1Wedstrijd (comp)
09-12-18 14:30Arnhemse Boys 1Germania 1Wedstrijd (comp)
16-12-18 14:00Germania 1Rood Wit 1Wedstrijd (comp)
20-01-19 14:00DIO'30 1Germania 1Wedstrijd (comp)
27-01-19 14:00Germania 1Eldenia 1Wedstrijd (comp)
03-02-19 14:00Hatert 1Germania 1Wedstrijd (comp)
17-02-19 14:00Beuningse Boys 1Germania 1Wedstrijd (comp)
10-03-19 14:00Germania 1Blauw Wit 1Wedstrijd (comp)
17-03-19 14:00RKSV Driel 1Germania 1Wedstrijd (comp)
24-03-19 14:00Germania 1DIO'30 1Wedstrijd (comp)
07-04-19 14:00Rood Wit 1Germania 1Wedstrijd (comp)
14-04-19 14:00Germania 1Arnhemse Boys 1Wedstrijd (comp)
21-04-19 14:00HAVO 1Germania 1Wedstrijd (comp)
12-05-19 14:00Germania 1Trekvogels 1Wedstrijd (comp)
19-05-19 14:00Germania 1RODA'28 1Wedstrijd (comp)
26-05-19 14:30Brakkenstein 1Germania 1Wedstrijd (comp)
28-10-18 11:30Arnhemia 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
04-11-18 11:00Germania 2 ZondagBrakkenstein 4Wedstrijd (comp)
11-11-18 11:00Groesbeekse Boys 3Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
18-11-18 11:00Germania 2 ZondagNSVV FC Kunde 2Wedstrijd (comp)
25-11-18 12:00Juliana'31 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
02-12-18 11:00Germania 2 ZondagKolping-Dynamo 2Wedstrijd (comp)
09-12-18 09:30Blauw Wit 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
10-02-19 11:00Germania 2 ZondagTrekvogels 4Wedstrijd (comp)
17-02-19 12:00Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
10-03-19 11:00Germania 2 ZondagGroesbeekse Boys 3Wedstrijd (comp)
17-03-19 12:00NSVV FC Kunde 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
24-03-19 11:00Germania 2 ZondagJuliana'31 2Wedstrijd (comp)
07-04-19 11:00Kolping-Dynamo 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
14-04-19 11:00Germania 2 ZondagBlauw Wit 2Wedstrijd (comp)
05-05-19 11:00Germania 2 ZondagAWC 5Wedstrijd (comp)
05-05-19 11:00Germania 2 ZondagArnhemia 2Wedstrijd (comp)
12-05-19 09:45Brakkenstein 4Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
19-05-19 11:00Germania 2 ZondagOrion 6Wedstrijd (comp)
26-05-19 12:00AWC 5Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
04-11-18 11:00Germania VR 1Juliana'31 VR1Wedstrijd (comp)