Laatste Nieuws Germania komt niet scoren
Vacatures
Algemene ledenvergadering
Eerste drie punten voor G...
Ook uitstekende beker sta...
Germania bereikt eenvoudi...
Germania Dames trainer ge...

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 160 items
Datum ^Thuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
26-05-19 14:30Brakkenstein 1Germania 1Wedstrijd (comp)
26-05-19 12:00AWC 5Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
26-05-19 11:00Germania VR 1Groesbeekse Boys VR1Wedstrijd (comp)
25-05-19 11:30Kolping-Dynamo 4Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
19-05-19 14:00Germania 1RODA'28 1Wedstrijd (comp)
19-05-19 11:00Germania 2 ZondagOrion 6Wedstrijd (comp)
19-05-19 09:30NSVV FC Kunde VR3Germania VR 1Wedstrijd (comp)
18-05-19 15:00Germania 2 ZaterdagDe Treffers 4Wedstrijd (comp)
12-05-19 14:00Germania 1Trekvogels 1Wedstrijd (comp)
12-05-19 10:00Juliana'31 VR1Germania VR 1Wedstrijd (comp)
12-05-19 09:45Brakkenstein 4Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
11-05-19 15:00SCE 3Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
05-05-19 11:00Germania 2 ZondagAWC 5Wedstrijd (comp)
05-05-19 11:00Germania 2 ZondagArnhemia 2Wedstrijd (comp)
04-05-19 15:00Germania 2 ZaterdagEendracht'30 3Wedstrijd (comp)
21-04-19 14:00HAVO 1Germania 1Wedstrijd (comp)
14-04-19 14:00Germania 1Arnhemse Boys 1Wedstrijd (comp)
14-04-19 11:00Germania 2 ZondagBlauw Wit 2Wedstrijd (comp)
14-04-19 10:30Quick 1888 VR2Germania VR 1Wedstrijd (comp)
13-04-19 15:00Germania 2 ZaterdagKolping-Dynamo 3Wedstrijd (comp)
07-04-19 14:00Rood Wit 1Germania 1Wedstrijd (comp)
07-04-19 11:00Kolping-Dynamo 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
07-04-19 11:00Germania VR 1Orion VR3Wedstrijd (comp)
06-04-19 14:30SC Bemmel 4Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
24-03-19 14:00Germania 1DIO'30 1Wedstrijd (comp)
24-03-19 11:00Germania 2 ZondagJuliana'31 2Wedstrijd (comp)
24-03-19 11:00BVC'12 VR1Germania VR 1Wedstrijd (comp)
23-03-19 15:00Germania 2 ZaterdagRood Wit 2Wedstrijd (comp)
17-03-19 14:00RKSV Driel 1Germania 1Wedstrijd (comp)
17-03-19 12:00NSVV FC Kunde 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
17-03-19 11:00Germania VR 1Overasseltse Boys VR1Wedstrijd (comp)
16-03-19 15:30Juliana'31 4Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
10-03-19 14:00Germania 1Blauw Wit 1Wedstrijd (comp)
10-03-19 12:00Trekvogels VR5Germania VR 1Wedstrijd (comp)
10-03-19 11:00Germania 2 ZondagGroesbeekse Boys 3Wedstrijd (comp)
09-03-19 15:00Germania 2 ZaterdagJuliana'31 3Wedstrijd (comp)
17-02-19 14:00Beuningse Boys 1Germania 1Wedstrijd (comp)
17-02-19 12:00Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
17-02-19 11:00Germania VR 1AAC-Olympia VR1Wedstrijd (comp)
16-02-19 15:00Union 2Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)