Dit was het weekend – 4 mei

๐†๐ž๐ซ๐ฆ๐š๐ง๐ข๐š ๐ฐ๐ข๐ง๐ญ ๐ฏ๐š๐ง ๐‘๐จ๐จ๐ ๐–๐ข๐ญ ๐ž๐ง ๐ค๐ฅ๐ข๐ฆ๐ญ ๐ง๐š๐š๐ซ ๐ญ๐ฐ๐ž๐ž๐๐ž ๐ฉ๐ฅ๐š๐š๐ญ๐ฌ
Germania heeft zondag de derby tegen Rood Wit met 0-3 gewonnen. De rust werd bereikt met een 0-1 voorsprong. Boy van de Beek benutte twee penaltyโ€™s en net voor het einde zorgde de ingevallen Stefano Verburg voor het derde doelpunt. Door dit resultaat bezetten de Germanen momenteel de tweede plaats en doen uitstekende zaken om een plaats in de na competitie.
Het eerste half uur was Germania de bovenliggende partij. Men had het meeste balbezit maar echte grote kansen leverde dit niet op. Aan de linkerkant was het Osama Salem die een aantal leuke actieโ€™s in huis had maar wist daarna Sven Klaassen niet te bereiken. Na ruim twintig minuten kwamen de gasten op voorsprong. In โ€˜ de zestienโ€™ werd Boy van de Beek onderuit gelopen en de scheidsrechter wees resoluut naar de stip. Van de Beek benutte de โ€˜ pingelโ€™ feilloos; 0-1. Hierna kreeg Germania nog een aantal (kleine) mogelijkheden om de score te verdubbelen maar verzuimde hierin. Naarmate de eerste helft vorderde kreeg de thuisploeg meer grip op het spel van de ploeg van โ€˜Noordโ€™. Verder dan een aantal hoekschoppen kwam men echter niet.
Na rust drong in eerste instantie de thuisploeg nog wel aan maar al vrij snel controleerde de ploeg van trainer Willems de wedstrijd. Hoewel Colin Leenders nog wel een enorme sprint moest inzetten om Rood Wit van het scoren te houden. Met nog twintig minuten op de klok had Boy van de Beek de tweede op zijn schoen. Maar รฉรฉn beweging teveel zorgde er voor dat Rood Wit doelman Jorick Roelofs de bal van de schoen kon plukken. De thuisploeg ging achterin man tegen man spelen en dat zorgde voor de Germania aanvallers wat meer ruimte. Colin Leenders sprintte weer eens vanaf zijn eigen helft richting Rood Wit doel en kon alleen maar onreglementair gestopt worden wat wederom een strafschop opleverde. Ook nu weer schoot Boy van Beek vanaf elf meter onberispelijk raak; 0-2. De laatste aanval van de wedstrijd leverde de derde treffer op. De ingevallen Stefano Verburg, door een blessure lange tijd afwezig geweest, zorgde voor het slotakkoord; 0-3.
Een verdiende en goede overwinning voor Germania dat nu de tweede plaats bezet. Plaats twee en drie geven de zekerheid voor deelname aan de na competitie. Zondag as krijgen we het vervolg met een thuiswedstrijd tegen FC Kunde.
๐†๐ž๐ซ๐ฆ๐š๐ง๐ข๐š ๐•๐‘๐Ÿ ๐ญ๐จ๐จ๐ง๐ญ ๐ฌ๐ญ๐ซ๐ข๐ฃ๐๐ฅ๐ฎ๐ฌ๐ญ ๐ญ๐ž๐ ๐ž๐ง ๐“๐ซ๐ž๐ค๐ฏ๐จ๐ ๐ž๐ฅ๐ฌ
Afgelopen zondag speelde Germania een thuiswedstrijd tegen De Trekvogels. Door een groot aantal blessures moest het team met slechts รฉรฉn wissel aantreden. Ondanks deze tegenvaller bood Germania knap weerstand tegen het spel van de Nijmegenaren.
De eerste helft verliep gelijk op, met weinig grote kansen aan beide zijden. Het sterke verdedigende werk zorgde ervoor dat de ruststand 0-0 bleef.
Na de pauze werd het spel fysieker. Dit leidde helaas tot een blessure en een bloedneus aan de kant van Germania. De Trekvogels wisten halverwege de tweede helft door onze verdediging heen te breken en scoorden met een fraaie krul over onze keeper het enige doelpunt van de wedstrijd.
๐™๐š๐ญ๐ž๐ซ๐๐š๐  ๐Ÿ ๐ฏ๐ž๐ซ๐ฅ๐ข๐ž๐ฌ๐ญ ๐๐จ๐จ๐ซ๐๐ž๐ฐ๐ž๐ž๐ค๐ฌ๐ž ๐ข๐ง๐ก๐š๐š๐ฅ๐ฐ๐ž๐๐ฌ๐ญ๐ซ๐ข๐ฃ๐ ๐ญ๐ž๐ ๐ž๐ง ๐š๐š๐ง๐ฌ๐ญ๐š๐š๐ง๐๐ž ๐ค๐š๐ฆ๐ฉ๐ข๐จ๐ž๐ง ๐‘๐จ๐๐š
Afgelopen woensdag speelde Germania ZA2 een uitwedstrijd tegen koploper Roda’28 in Winssen. Germania legde een prima wedstrijd op de mat, de verdediging stond als een huis en voorin werden de nodige kansen gecreรซerd. Helaas scoorde Roda net voor rust de 1-0, verse krachten konden namen Germania in de 2e helft ook niet meer scoren, Roda nog wel 2x. Een nederlaag met perspectief, man van de wedstrijd werd Wesley Janssen. Er komen Engelse weken aan voor de mannen van zaterdag 2, aankomende woensdag staat de inhaalwedstrijd uit bij Alverna op de planning, zaterdag 10 mei spelen we uit tegen Bemmel, Donderdag 15 mei thuis tegen Blauw Wit en zaterdag 17 mei ook weer een thuiswedstrijd tegen Roda’28. 4 wedstrijden dus binnen 10 dagen.
๐Ž๐ง๐ณ๐ž ๐ฃ๐ž๐ฎ๐ ๐๐ญ๐ž๐š๐ฆ๐ฌ ๐ก๐š๐๐๐ž๐ง ๐ง๐จ๐  ๐ž๐ž๐ง ๐ฏ๐ซ๐ข๐ฃ ๐ฐ๐ž๐ž๐ค๐ž๐ง๐, ๐ฐ๐ข๐ฃ ๐ฐ๐ž๐ง๐ฌ๐ž๐ง ๐ก๐ž๐ง ๐ฏ๐จ๐ฅ๐ ๐ž๐ง๐ ๐ฐ๐ž๐ž๐ค๐ž๐ง๐ ๐ฏ๐ž๐ž๐ฅ ๐ฉ๐ฅ๐ž๐ณ๐ข๐ž๐ซ ๐ž๐ง ๐ฌ๐ฎ๐œ๐œ๐ž๐ฌ!

Reacties zijn uitgeschakeld.