Wedstrijdverslagen - Seizoen voorbij voor Germania
Toegevoegd op zondag 16 mei 2010 - 22:08
Met een 6-3 nederlaag nam Germania vanmiddag afscheid van het seizoen 2009/2010. Tot twee keer toe leek Germania de afgelopen donderdag opgelopen averij te kunnen herstellen, maar het was helaas maar lol van korte duur.
Germania begon sterk aan de wedstrijd. In tegenstelling tot afgelopen donderdag werden de duels nu wel gewonnen. In het eerste half uur was Germania dan ook duidelijk de bovenliggende partij.
Na zes minuten kregen de groen-witten echter al een forse dreun te verwerken toen Freek Toren gewisseld moest worden wegens een blessure aan het bovenbeen.
Na een kwartier spelen pakte Germania de voorsprong. Dennis Hubers speelde Gijs Diebels aan, die vervolgens Vincent van Hees inspeelde, deze kaatste terug naar Diebels, die de keeper middels een prachtige uithaal kansloos liet.
Ook daarna bleef Germania dreigend, zonder dat het hieruit echt gevaarlijk werd.
Na een half uur gaf de thuisploeg het eerste waarschuwingssignaal toen Arjen Wessels de achterlijn wist te halen, de zestien meter binnen mocht gaan en vervolgens Regilio Holder op maat bediende. Laatstgenoemde dacht de gelijkmaker aan te tekenen, maar Dennis Hubers kon de bal nog van de lijn halen.
Vijf minuten voor rust was het alsnog raak toen Tim Velten vrij veld had en Arjen Wessels wist te bereiken. Wessels kopte de bal onhoudbaar over Ton van Doorn in het doel: 1-1.
Op slag van rust leek Gronitas zelfs de genadeslag toe te brengen, toen scheidsrechter Wossink erg gemakkelijk een strafschop toekende. Net als in Groesbeek schoot Lesley Fellinga deze feilloos binnen.
Waar menigeen dacht dat de wedstrijd hiermee gespeeld was kwam men toch bedrogen uit. Acht minuten na de rust stond Germania namelijk weer op voorsprong. Eerste kopte Pascal van den Hombergh een vrije trap van Gijs Diebels prima binnen en even later wist Younes Barazite op een onorthodoxe wijze Vincent van Hees te bereiken, die de 2-3 met het hoofd aantekende.
Twaalf minuten na rust dacht een ieder dat de leidsman ook Germania een strafschop toekende toen Maikel Fransman onderuit werd gehaald. Op dit cruciale moment legde hij de bal echter op de rand van de zestien. Deze vrije trap leverde niets op voor Germania.
Tussen de 60e en de 65e minuut kreeg Germania alsnog de genadeklap toen er tweemaal niet alert genoeg gereageerd werd. Twee afstandschoten brachten de thuisploeg weer op voorsprong en hiermee was het pleit beslecht.
In het restant van de wedstrijd wist Gronitas zelfs nog uit te lopen naar 6-3. Hiermee nam Germania niet alleen afscheid van het seizoen, maar ook van het tijdperk waarin Pascal van den Hombergh en Anton Könings het hart van de verdediging vormden. Het zal wennen zijn volgend seizoen….
Doelpunten:
15.: 0-1 Gijs Diebels
40.: 1-1 Arjen Wessels
45+5: 2-1 Lesley Fellinga (penalty)
51.: 2-2 Pascal van den Hombergh
53.: 2-3 Vincent van Hees
62.: 3-3 Tim Velten
65.: 4-3 Rik Spekken
86.: 5-3 Rik Spekken
88.: 6-3 Graham Ramalho
Opstellingen:
S.C. Gronitas:
Gijs Koopmans, Herman Rozema, Graham Ramalho, Micky Zivkovic (30. Guus Tennekes), Lesley Fellinga, Daan van Rhijn, Tim Velten, Rik Spekken, Regilio Holder, Patrick Goedhart (74. Peter Torenbosch) en Arjen Wessels.
Germania:
Freek Toren (8. Ton van Doorn), Giorgio Ashruf (46. Younes Barazite), Pascal van den Hombergh, Boy Seijkens, Kevin Nabuurs, Siem Jans (53. Anton Könings), Gijs Diebels, Michiel Mollink, Dennis Hubers, Maikel Fransman en Vincent van Hees.
Gele kaarten:
Geen.
Rode kaarten:
Geen.
Scheidsrechter:
De heer J. Wossink uit Haaksbergen
Toeschouwers: ± 300
Topscorers:
16 Vincent van Hees
7 Gijs Diebels
7 Maikel Fransman
4 Robbert den Boer
2 Younes Barazite
2 Pascal van den Hombergh
1 Pim van der Burgt
1 Siem Jans