Laatste Nieuws Germania eindelijk aan de...
Nieuw germaantje (najaar ...
KNVB Beker; Nederlaag vo...
Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Vijfde Willie Verbeet Cup...
In Memoriam Peter Janssen
Zondag as. 1e Competitiewedstrijd
Germania - Orion, aanvang 14.30 uur!
LET OP; VERKEER VIA WERKENRODE!!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 145 items
Datum Thuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr vKK Thuis KK Uit Veld
01-10-17 14:00AZC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
15-10-17 14:00Leones 1Germania 1Wedstrijd (comp)
22-10-17 14:00Spero 1Germania 1Wedstrijd (comp)
29-10-17 14:30Germania 1Varseveld 1Wedstrijd (comp)
05-11-17 14:00DVC'26Germania 1Wedstrijd (comp)
19-11-17 14:30Germania 1Concordia-W1Wedstrijd (comp)
26-11-17 14:00Voorwaarts T1Germania 1Wedstrijd (comp)
03-12-17 14:30Germania 1SDOUC 1Wedstrijd (comp)
10-12-17 14:30Germania 1Union 1Wedstrijd (comp)
17-12-17 14:00WAVV 1Germania 1Wedstrijd (comp)
28-01-18 14:30Germania 1SML 1Wedstrijd (comp)
04-02-18 14:00Orion 1Germania 1Wedstrijd (comp)
18-02-18 14:00Vorden 1Germania 1Wedstrijd (comp)
04-03-18 14:30Germania 1Leones 1Wedstrijd (comp)
18-03-18 14:00Varseveld 1Germania 1Wedstrijd (comp)
25-03-18 14:30Germania 1Spero 1Wedstrijd (comp)
01-04-18 14:00Concordia-W1Germania 1Wedstrijd (comp)
08-04-18 14:30Germania 1AZC 1Wedstrijd (comp)
15-04-18 14:00SML 1Germania 1Wedstrijd (comp)
22-04-18 14:30SDOUC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
13-04-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
13-05-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
20-05-18 14:30Germania 1WAVV 1Wedstrijd (comp)
27-05-18 14:00Union 1Germania 1Wedstrijd (comp)
23-09-17 15:00De Treffers 4Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
30-09-17 14:30Hatert 5Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
23-09-17 14:30OSC JO19-2Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
23-09-17 09:30ST:SVO'68/VVLK JO13-2Germania JO13-1Wedstrijd (comp)Veld VVLK
24-09-17 14:30Brakkenstein VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
08-10-17 14:00Orion VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
23-09-17 15:00BVC'12 MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
07-10-17 10:45Germania JO8-1GOSC JO8-4Wedstrijd (comp)
14-10-17 10:00De Treffers JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
28-10-17 10:45Germania JO8-1GBVC'12 JO8-1Wedstrijd (comp)
04-11-17 09:00Beuningse Boys JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
11-11-17 10:45Germania JO8-1GOrion JO8-4Wedstrijd (comp)
18-11-17 08:30DVOL JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
25-11-17 10:45Germania JO8-1GTrekvogels JO8-3Wedstrijd (comp)
09-12-17 10:45Germania JO8-1GJuliana'31 JO8-2GWedstrijd (comp)
23-09-17 09:30Heumen JO11-2Germania JO11-1Wedstrijd (comp)