Laatste Nieuws Germania eindelijk aan de...
Nieuw germaantje (najaar ...
KNVB Beker; Nederlaag vo...
Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Vijfde Willie Verbeet Cup...
In Memoriam Peter Janssen
Zondag as. 1e Competitiewedstrijd
Germania - Orion, aanvang 14.30 uur!
LET OP; VERKEER VIA WERKENRODE!!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 145 items
Datum Thuis Uit Wedstrijdtype vStatus Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
14-10-17 10:15Blauw Wit JO13-3GGermania JO13-1Penalties (comp)
28-10-17 12:15Germania JO13-1Union JO13-4Penalties (comp)
04-11-17 13:00Brakkenstein JO13-5GGermania JO13-1Penalties (comp)
11-11-17 12:15Germania JO13-1DVSG JO13-1Penalties (comp)
21-03-18 12:30Krayenhoff 3Germania 3 zat.Stekkenbergcup (comp)
23-09-17 09:30ST:SVO'68/VVLK JO13-2Germania JO13-1Wedstrijd (comp)Veld VVLK
23-09-17 09:30Heumen JO11-2Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
23-09-17 10:45Germania JO8-1GMillingen SC JO8-2Wedstrijd (comp)113917
23-09-17 14:30Germania 3 zat.Trekvogels 7Wedstrijd (comp)61188
23-09-17 14:30OSC JO19-2Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
23-09-17 15:00De Treffers 4Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
23-09-17 15:00BVC'12 MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
24-09-17 14:30Germania 1Orion 1Wedstrijd (comp)17280
24-09-17 14:30Brakkenstein VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
30-09-17 12:15Germania JO13-1Juliana'31 JO13-5Wedstrijd (comp)89067
30-09-17 14:30Germania 2 zat.Achilles'29 3Wedstrijd (comp)62931
30-09-17 14:30Hatert 5Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
30-09-17 15:00Germania JO19-1Quick 1888 JO19-2Wedstrijd (comp)71537
01-10-17 10:30Germania VR1De Treffers VR2Wedstrijd (comp)56879
01-10-17 14:00AZC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
07-10-17 10:45Germania JO8-1GOSC JO8-4Wedstrijd (comp)
07-10-17 11:00Union JO11-8Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
07-10-17 12:15Germania JO13-1Blauw Wit JO13-6GWedstrijd (comp)
07-10-17 13:15Spero MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
07-10-17 14:30Woezik JO19-3Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
07-10-17 14:30Germania 2 zat.Groesbeekse Boys 2Wedstrijd (comp)
07-10-17 15:00Groesbeekse Boys 3Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
08-10-17 14:00Orion VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
08-10-17 14:30Germania 1Vorden 1Wedstrijd (comp)17546
14-10-17 09:30Germania JO11-1Trekvogels JO11-4Wedstrijd (comp)
14-10-17 10:00De Treffers JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
14-10-17 12:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-2Wedstrijd (comp)
14-10-17 14:30Germania 3 zat.Eendracht'30 4Wedstrijd (comp)
14-10-17 15:00Germania JO19-1Union JO19-2Wedstrijd (comp)
14-10-17 15:00Orion 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
15-10-17 10:30Germania VR1SCE VR1Wedstrijd (comp)57203
15-10-17 14:00Leones 1Germania 1Wedstrijd (comp)
22-10-17 10:30Germania VR1Niftrik VR1Wedstrijd (comp)
22-10-17 14:00Spero 1Germania 1Wedstrijd (comp)
28-10-17 08:30SCE JO11-5Germania JO11-1Wedstrijd (comp)