Laatste Nieuws Germania pakt een punt in...
Kees Heijmans en Wim Bend...
Trainer Piet de Kruif sto...
Open Berg en Dalse voetgo...
Verdienstelijk gelijkspel...
Germania verliest in en t...
Jeu de Boules Golf bij Ge...
Zondag as.
WAVV - Germania
Aanvang 14.00 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 44 items
Datum Thuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit vVeld
29-04-18 14:00WAVV 1Germania 1Wedstrijd (comp)
13-05-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
20-05-18 14:00Germania 1WAVV 1Wedstrijd (comp)
27-05-18 14:00Union 1Germania 1Wedstrijd (comp)
29-04-18 11:00SCE VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
09-05-18 20:00Germania VR1Trekvogels VR3Wedstrijd (comp)57627
06-05-18 10:30Germania VR1Juliana'31 VR2Wedstrijd (comp)57225
13-05-18 09:30NSVV FC Kunde VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
20-05-18 10:30Germania VR1Beuningse Boys VR2Wedstrijd (comp)
27-05-18 09:30Juliana'31 VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
05-05-18 13:00SCE 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
15-05-18 20:00Eendracht'30 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:00Germania 2 zat.Trekvogels 5Wedstrijd (comp)
19-05-18 13:30Kolping-Dynamo 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
26-05-18 14:30Germania 2 zat.SCE 2Wedstrijd (comp)
03-05-18 20:00Germania 3 zat.Kolping-Dynamo 6Wedstrijd (comp)65569
28-04-18 15:00Eendracht'30 4Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:00Germania 3 zat.Achilles'29 4Wedstrijd (comp)
19-05-18 14:30Germania 3 zat.Overasseltse Boys 2Wedstrijd (comp)
26-05-18 15:30Kolping-Dynamo 6Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
28-04-18 08:30Arnhemse Boys JO11-11Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
28-04-18 15:00Germania JO19-1Groesbeekse Boys JO19-1Wedstrijd (comp)142864
12-05-18 11:30UNI VV JO19-1Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
19-05-18 16:30Woezik JO19-3Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
26-05-18 15:00Germania JO19-1Eendracht'30 JO19-2Wedstrijd (comp)142868
28-04-18 08:30Oranje Blauw JO8-2Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
12-05-18 10:45Germania JO8-1GRODA'28 JO8-1Wedstrijd (comp)164892
19-05-18 09:00Ewijk JO8-1Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
12-05-18 12:00Hatert JO13-1Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
19-05-18 12:15Germania JO13-1Eendracht'30 JO13-2Wedstrijd (comp)180893
26-05-18 08:45De Treffers JO13-3Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
12-05-18 09:45BOA-jc JO11-1GGermania JO11-1Wedstrijd (comp)
19-05-18 09:30Germania JO11-1Hatert JO11-1Wedstrijd (comp)188406
26-05-18 10:30HAVO JO11-2Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
28-04-18 15:15Brakkenstein MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
12-05-18 12:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-2Wedstrijd (comp)167102
19-05-18 12:00Germania MO19-1GVA MO19-1Wedstrijd (comp)167098
26-05-18 15:00BVC'12 MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
28-04-18 14:30Germania 2 zat.Orion 2Wedstrijd (comp)646228
03-06-18 10:30Germania VR1NSVV FC Kunde VR3Wedstrijd (comp)57916