Laatste Nieuws Germania eindelijk aan de...
Nieuw germaantje (najaar ...
KNVB Beker; Nederlaag vo...
Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Vijfde Willie Verbeet Cup...
In Memoriam Peter Janssen
Zondag as. 1e Competitiewedstrijd
Germania - Orion, aanvang 14.30 uur!
LET OP; VERKEER VIA WERKENRODE!!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 145 items
Datum ^Thuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
27-05-18 14:00Union 1Germania 1Wedstrijd (comp)
27-05-18 09:30Juliana'31 VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
26-05-18 15:30Kolping-Dynamo 6Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
26-05-18 14:30Germania 2 zat.SCE 2Wedstrijd (comp)
20-05-18 14:30Germania 1WAVV 1Wedstrijd (comp)
20-05-18 10:30Germania VR1Beuningse Boys VR2Wedstrijd (comp)
19-05-18 14:30Germania 3 zat.Overasseltse Boys 2Wedstrijd (comp)
19-05-18 13:30Kolping-Dynamo 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
13-05-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
13-05-18 10:30Niftrik VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
13-05-18 09:30Alverna VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:30Germania 2 zat.Trekvogels 5Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:30Germania 3 zat.Achilles'29 4Wedstrijd (comp)
22-04-18 14:30SDOUC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
22-04-18 10:30Germania VR1Trekvogels VR4Wedstrijd (comp)
21-04-18 17:00Juliana'31 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
15-04-18 14:00SML 1Germania 1Wedstrijd (comp)
15-04-18 10:30Germania VR1Quick 1888 VR2Wedstrijd (comp)
14-04-18 14:30Germania 2 zat.De Treffers 4Wedstrijd (comp)
14-04-18 13:00Trekvogels 7Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
13-04-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
08-04-18 14:30Germania 1AZC 1Wedstrijd (comp)
08-04-18 10:00De Treffers VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
07-04-18 15:00Achilles'29 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
07-04-18 14:30Germania 3 zat.Hatert 5Wedstrijd (comp)
01-04-18 14:00Concordia-W1Germania 1Wedstrijd (comp)
25-03-18 14:30Germania 1Spero 1Wedstrijd (comp)
25-03-18 10:30Niftrik VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
24-03-18 14:30Germania 2 zat.Union 2Wedstrijd (comp)
24-03-18 14:30Overasseltse Boys 2Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
21-03-18 12:30Krayenhoff 3Germania 3 zat.Stekkenbergcup (comp)
18-03-18 14:00Varseveld 1Germania 1Wedstrijd (comp)
18-03-18 10:30Germania VR1Trekvogels VR3Wedstrijd (comp)
17-03-18 15:00Eendracht'30 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
11-03-18 10:30Achilles'29 VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
10-03-18 15:00Trekvogels 6Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
10-03-18 14:30Germania 2 zat.Kolping-Dynamo 2Wedstrijd (comp)
04-03-18 14:30Germania 1Leones 1Wedstrijd (comp)
04-03-18 11:00SCE VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
03-03-18 15:00Eendracht'30 4Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)