Laatste Nieuws UPDATE: Wedstrijd is AFG...
In memoriam Leo Bons
Germania wint in Nijmegen...
Voorbeschouwing: Germania...
Trainer gezocht voor vrou...
Selectie Germania krijgt ...
Toon Sillessen Grutste Ge...
Zondag as.
Germania - Union
Aanvang 14.30 uur!!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 99 items
Datum ^Thuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
27-05-18 14:00Union 1Germania 1Wedstrijd (comp)
27-05-18 09:30Juliana'31 VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
26-05-18 15:30Kolping-Dynamo 6Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
26-05-18 15:00Germania JO19-1Eendracht'30 JO19-2Wedstrijd (comp)142868
26-05-18 15:00BVC'12 MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
26-05-18 14:30Germania 2 zat.SCE 2Wedstrijd (comp)
26-05-18 10:00De Treffers JO13-3Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
26-05-18 10:00Hatert JO11-1Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
20-05-18 14:30Germania 1WAVV 1Wedstrijd (comp)
20-05-18 10:30Germania VR1Beuningse Boys VR2Wedstrijd (comp)
19-05-18 16:30Woezik JO19-3Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
19-05-18 14:30Germania 3 zat.Overasseltse Boys 2Wedstrijd (comp)
19-05-18 13:30Kolping-Dynamo 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
19-05-18 12:15Germania JO13-1Eendracht'30 JO13-2Wedstrijd (comp)180893
19-05-18 12:00Germania MO19-1GVA MO19-1Wedstrijd (comp)167098
19-05-18 10:45Germania JO8-1GDe Treffers JO8-2Wedstrijd (comp)164893
19-05-18 09:30Germania JO11-1Hatert JO11-1Wedstrijd (comp)188406
19-05-18 09:00Ewijk JO8-1Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
13-05-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
13-05-18 09:30NSVV FC Kunde VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:00Germania 2 zat.Trekvogels 5Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:00Germania 3 zat.Achilles'29 4Wedstrijd (comp)
12-05-18 12:00Hatert JO13-1Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
12-05-18 12:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-2Wedstrijd (comp)167102
12-05-18 11:30UNI VV JO19-1Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
12-05-18 10:45Germania JO8-1GRODA'28 JO8-1Wedstrijd (comp)164892
12-05-18 10:00BOA-jc JO11-1GGermania JO11-1Wedstrijd (comp)
06-05-18 14:00Vorden 1Germania 1Inhaal (comp)19366
06-05-18 10:30Germania VR1Juliana'31 VR2Wedstrijd (comp)57225
29-04-18 14:00WAVV 1Germania 1Wedstrijd (comp)
28-04-18 10:45Germania JO8-1GWoezik JO8-3Wedstrijd (comp)164891
22-04-18 14:30SDOUC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
22-04-18 10:30Germania VR1Trekvogels VR4Wedstrijd (comp)
21-04-18 17:00Juliana'31 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
21-04-18 15:00Germania JO19-1Avios/DBV JO19-1Wedstrijd (comp)142867
21-04-18 15:00Spero MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
21-04-18 12:30Krayenhoff 3Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
21-04-18 12:15Germania JO13-1Alverna JO13-1Wedstrijd (comp)189894
21-04-18 09:45Orion JO8-2Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
21-04-18 09:30Germania JO11-1Uchta JO11-1GWedstrijd (comp)185084