Laatste Nieuws Germania begint slecht aa...
Germania eindelijk aan de...
Nieuw germaantje (najaar ...
KNVB Beker; Nederlaag vo...
Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Vijfde Willie Verbeet Cup...
Zondag as. AZC - Germania, aanvang 14.00 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 2: 40 van de 137 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
04-11-17 14:30Germania 3 zat.Trekvogels 6Wedstrijd (comp)
04-11-17 15:00SCE JO19-2Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
05-11-17 10:30Germania VR1Woezik VR3Wedstrijd (comp)
05-11-17 14:00DVC'26Germania 1Wedstrijd (comp)
11-11-17 10:45Germania JO8-1GOrion JO8-4Wedstrijd (comp)
11-11-17 11:30Unitas'28 JO11-1Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
11-11-17 12:00Germania MO19-1GVA MO19-1Wedstrijd (comp)
11-11-17 12:15Germania JO13-1DVSG JO13-1Penalties (comp)
11-11-17 15:00Germania JO19-1SCE JO19-2Wedstrijd (comp)
11-11-17 15:00Achilles'29 4Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
11-11-17 15:30BVC'12 JO19-2Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
11-11-17 17:00Trekvogels 5Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
18-11-17 08:30DVOL JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
18-11-17 09:30Germania JO11-1Eendracht'30 JO11-2Wedstrijd (comp)
18-11-17 09:30OSC JO13-4Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
18-11-17 14:30Germania 2 zat.Juliana'31 3Wedstrijd (comp)
18-11-17 14:30Germania 3 zat.Krayenhoff 3Wedstrijd (comp)
18-11-17 15:00Germania JO19-1Juliana'31 JO19-2Wedstrijd (comp)
18-11-17 15:30DIO'30 MO19-2Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
19-11-17 09:30Alverna VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
19-11-17 14:30Germania 1Concordia-W1Wedstrijd (comp)
25-11-17 09:00Union JO13-3Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 10:30BVC'12 JO11-2Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 10:45Germania JO8-1GTrekvogels JO8-3Wedstrijd (comp)
25-11-17 12:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 14:30ST:SVO'68/VVLK JO19-1dGermania JO19-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 14:30Germania 3 zat.Rood Wit 2Wedstrijd (comp)
25-11-17 15:00Union 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
26-11-17 10:30Germania VR1NSVV FC Kunde VR3Wedstrijd (comp)
26-11-17 14:00Voorwaarts T1Germania 1Wedstrijd (comp)
02-12-17 09:30Germania JO11-1VVLK JO11-2Wedstrijd (comp)
02-12-17 12:15Germania JO13-1Millingen SC JO13-2Wedstrijd (comp)
02-12-17 14:30Germania 2 zat.Kolping-Dynamo 3Wedstrijd (comp)
02-12-17 14:30Overasseltse Boys 2Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
02-12-17 15:00Germania JO19-1Bemmel SC JO19-3Wedstrijd (comp)
02-12-17 16:15OSC MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
03-12-17 12:00Trekvogels VR4Germania VR1Wedstrijd (comp)
03-12-17 14:30Germania 1SDOUC 1Wedstrijd (comp)
09-12-17 08:30SCE JO11-4Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
09-12-17 10:45Germania JO8-1GJuliana'31 JO8-2GWedstrijd (comp)