Laatste Nieuws Voorbeschouwing: Germania...
Inschrijving DROPPING 20...
Verscherpte controle bij ...
Nieuw Germaantje nr. 3, 2...
Ledenvergadering
Huldigen van jubilarissen...
In Memoriam Willie Wijers
Zondag as.
WAVV - Germania
AANVANG 14.00 uur !

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 55 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
16-12-17 09:30Germania JO11-1Leones JO11-1Beker (comp)136927
16-12-17 10:00RODA'28 JO13-1Germania JO13Beker (comp)Afgelast
16-12-17 14:30Spero MO19-1Germania MO19-1Inhaal (comp)
16-12-17 14:30Germania 2 zat.Juliana'31 3Wedstrijd (comp)61362
17-12-17 11:45Beuningse Boys VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
17-12-17 14:00WAVV 1Germania 1Wedstrijd (comp)
28-01-18 13:00Quick 1888 VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
28-01-18 14:30Germania 1SML 1Wedstrijd (comp)
04-02-18 10:30Germania VR1Brakkenstein VR2Wedstrijd (comp)
04-02-18 14:00Orion 1Germania 1Wedstrijd (comp)
17-02-18 14:30Germania 3 zat.Groesbeekse Boys 3Wedstrijd (comp)
17-02-18 15:00Groesbeekse Boys 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
18-02-18 10:30Germania VR1Orion VR3Wedstrijd (comp)
18-02-18 14:00Vorden 1Germania 1Wedstrijd (comp)
03-03-18 14:30Germania 2 zat.Orion 2Wedstrijd (comp)
03-03-18 15:00Eendracht'30 4Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
04-03-18 11:00SCE VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
04-03-18 14:30Germania 1Leones 1Wedstrijd (comp)
10-03-18 14:30Germania 2 zat.Kolping-Dynamo 2Wedstrijd (comp)
10-03-18 15:00Trekvogels 6Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
11-03-18 10:30Woezik VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
17-03-18 15:00Eendracht'30 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
18-03-18 10:30Germania VR1Trekvogels VR3Wedstrijd (comp)
18-03-18 14:00Varseveld 1Germania 1Wedstrijd (comp)
21-03-18 12:30Krayenhoff 3Germania 3 zat.Stekkenbergcup (comp)
24-03-18 14:30Germania 2 zat.Union 2Wedstrijd (comp)
24-03-18 14:30Overasseltse Boys 2Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
25-03-18 10:30Niftrik VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
25-03-18 14:30Germania 1Spero 1Wedstrijd (comp)
01-04-18 14:00Concordia-W1Germania 1Wedstrijd (comp)
07-04-18 14:30Germania 3 zat.Hatert 5Wedstrijd (comp)
07-04-18 15:00Achilles'29 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
08-04-18 10:00De Treffers VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
08-04-18 14:30Germania 1AZC 1Wedstrijd (comp)
13-04-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
14-04-18 13:00Trekvogels 7Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
14-04-18 14:30Germania 2 zat.De Treffers 4Wedstrijd (comp)
15-04-18 10:30Germania VR1Quick 1888 VR2Wedstrijd (comp)
15-04-18 14:00SML 1Germania 1Wedstrijd (comp)
21-04-18 17:00Juliana'31 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)