Laatste Nieuws Bingo bij Germania gaat n...
Oefenwedstrijden Germania
Uitstel Ledenvergadering
Carnavals avond en GRUTS...
Dropping 2018 fotoboek en...
Succes Germania dropping,...
Jubilarissen Germania 201...
27 januari as Carnavalsavond
met bekendmaking
Grutste Germaan !!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 49 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
28-01-18 10:30Quick 1888 VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
28-01-18 14:30Germania 1SML 1Wedstrijd (comp)18976
04-02-18 10:30Germania VR1Brakkenstein VR2Wedstrijd (comp)
04-02-18 14:00Orion 1Germania 1Wedstrijd (comp)
17-02-18 14:30Germania 3 zat.Groesbeekse Boys 3Wedstrijd (comp)
17-02-18 15:00Groesbeekse Boys 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
18-02-18 10:30Germania VR1Orion VR3Wedstrijd (comp)
18-02-18 14:00Vorden 1Germania 1Wedstrijd (comp)
03-03-18 14:30Germania 2 zat.Orion 2Wedstrijd (comp)
03-03-18 15:00Eendracht'30 4Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
04-03-18 11:00SCE VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
04-03-18 14:30Germania 1Leones 1Wedstrijd (comp)
10-03-18 14:30Germania 2 zat.Kolping-Dynamo 2Wedstrijd (comp)
10-03-18 15:00Trekvogels 6Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
11-03-18 10:30Woezik VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
17-03-18 15:00Eendracht'30 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
18-03-18 10:30Germania VR1Trekvogels VR3Wedstrijd (comp)
18-03-18 14:00Varseveld 1Germania 1Wedstrijd (comp)
21-03-18 12:30Krayenhoff 3Germania 3 zat.Stekkenbergcup (comp)
24-03-18 14:30Germania 2 zat.Union 2Wedstrijd (comp)
24-03-18 14:30Overasseltse Boys 2Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
25-03-18 10:30Niftrik VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
25-03-18 14:30Germania 1Spero 1Wedstrijd (comp)
01-04-18 14:00Concordia-W1Germania 1Wedstrijd (comp)
07-04-18 14:30Germania 3 zat.Hatert 5Wedstrijd (comp)
07-04-18 15:00Achilles'29 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
08-04-18 10:00De Treffers VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
08-04-18 14:30Germania 1AZC 1Wedstrijd (comp)
13-04-18 14:30Germania 1Voorwaarts T1Wedstrijd (comp)
14-04-18 13:00Trekvogels 7Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
14-04-18 14:30Germania 2 zat.De Treffers 4Wedstrijd (comp)
15-04-18 10:30Germania VR1Quick 1888 VR2Wedstrijd (comp)
15-04-18 14:00SML 1Germania 1Wedstrijd (comp)
21-04-18 17:00Juliana'31 3Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
22-04-18 10:30Germania VR1Trekvogels VR4Wedstrijd (comp)
22-04-18 14:30SDOUC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:30Germania 2 zat.Trekvogels 5Wedstrijd (comp)
12-05-18 14:30Germania 3 zat.Achilles'29 4Wedstrijd (comp)
13-05-18 09:30Alverna VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
13-05-18 10:30Niftrik VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)