Laatste Nieuws Voorbeschouwing; Germania...
Oefenwedstrijd tegen WVW
Gevoelige nederlaag voor ...
Voorbeschouwing; Op bezoe...
Weer geen drie punten voo...
Voorbeschouwing; Hoogste ...
Samenwerking Germania en ...
Zondag 19 November as.
Germania - Concordia W
aanvang 14.30 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 85 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
18-11-17 08:30DVOL JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
18-11-17 09:30Germania JO11-1Eendracht'30 JO11-2Wedstrijd (comp)95947
18-11-17 09:45OSC JO13-4Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
18-11-17 13:00Germania 3 zat.Krayenhoff 3Wedstrijd (comp)64088
18-11-17 14:30Germania 2 zat.Juliana'31 3Wedstrijd (comp)61362
18-11-17 15:00Germania JO19-1Juliana'31 JO19-2Wedstrijd (comp)72850
18-11-17 15:30DIO'30 MO19-2Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
19-11-17 11:00Alverna VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
19-11-17 14:30Germania 1Concordia-W1Wedstrijd (comp)18220
25-11-17 09:00Union JO13-3Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 10:30BVC'12 JO11-2Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 10:45Germania JO8-1GTrekvogels JO8-3Wedstrijd (comp)
25-11-17 12:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 14:30ST:SVO'68/VVLK JO19-1dGermania JO19-1Wedstrijd (comp)
25-11-17 14:30Germania 3 zat.Rood Wit 2Wedstrijd (comp)
25-11-17 17:00Union 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
26-11-17 10:30Germania VR1NSVV FC Kunde VR3Wedstrijd (comp)
26-11-17 14:00Voorwaarts T1Germania 1Wedstrijd (comp)
02-12-17 09:30Germania JO11-1VVLK JO11-2Wedstrijd (comp)
02-12-17 12:15Germania JO13-1Millingen SC JO13-2Wedstrijd (comp)
02-12-17 14:30Germania 2 zat.Kolping-Dynamo 3Wedstrijd (comp)
02-12-17 14:30Overasseltse Boys 2Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
02-12-17 15:00Germania JO19-1Bemmel SC JO19-3Wedstrijd (comp)
02-12-17 16:15OSC MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
03-12-17 12:00Trekvogels VR4Germania VR1Wedstrijd (comp)
03-12-17 14:30Germania 1SDOUC 1Wedstrijd (comp)
09-12-17 08:30SCE JO11-4Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
09-12-17 10:45Germania JO8-1GJuliana'31 JO8-2GWedstrijd (comp)
09-12-17 11:15De Treffers JO13-4Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
09-12-17 12:00Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
09-12-17 14:30Germania 3 zat.Kolping-Dynamo 6Wedstrijd (comp)
09-12-17 15:00SCE 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
10-12-17 10:30Germania VR1Juliana'31 VR2Wedstrijd (comp)
10-12-17 14:30Germania 1Union 1Wedstrijd (comp)
17-12-17 12:15Beuningse Boys VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
17-12-17 14:00WAVV 1Germania 1Wedstrijd (comp)
28-01-18 13:00Quick 1888 VR2Germania VR1Wedstrijd (comp)
28-01-18 14:30Germania 1SML 1Wedstrijd (comp)
04-02-18 10:30Germania VR1Brakkenstein VR2Wedstrijd (comp)
04-02-18 14:00Orion 1Germania 1Wedstrijd (comp)