Laatste Nieuws Germania begint slecht aa...
Germania eindelijk aan de...
Nieuw germaantje (najaar ...
KNVB Beker; Nederlaag vo...
Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Vijfde Willie Verbeet Cup...
Zondag as. AZC - Germania, aanvang 14.00 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 137 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
30-09-17 09:30Germania JO11-1DVOL JO11-4Wedstrijd (comp)
30-09-17 12:15Germania JO13-1Juliana'31 JO13-5Wedstrijd (comp)89067
30-09-17 14:30Germania 2 zat.Achilles'29 3Wedstrijd (comp)62931
30-09-17 14:30Hatert 5Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
30-09-17 15:00Germania JO19-1Quick 1888 JO19-2Wedstrijd (comp)71537
01-10-17 10:30Germania VR1De Treffers VR2Wedstrijd (comp)56879
01-10-17 14:00AZC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
07-10-17 10:45Germania JO8-1GOSC JO8-4Wedstrijd (comp)
07-10-17 11:00Union JO11-8Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
07-10-17 12:15Germania JO13-1Blauw Wit JO13-6GWedstrijd (comp)
07-10-17 14:30Woezik JO19-3Germania JO19-1Wedstrijd (comp)Uitgesteld
07-10-17 14:30Germania 2 zat.Groesbeekse Boys 2Wedstrijd (comp)
07-10-17 15:00Spero MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
07-10-17 15:00Groesbeekse Boys 3Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
08-10-17 14:00Orion VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
08-10-17 14:30Germania 1Vorden 1Wedstrijd (comp)17546
14-10-17 09:30Germania JO11-1Trekvogels JO11-4Wedstrijd (comp)
14-10-17 10:00De Treffers JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
14-10-17 10:15Blauw Wit JO13-3GGermania JO13-1Penalties (comp)
14-10-17 12:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-2Wedstrijd (comp)
14-10-17 14:30Germania 3 zat.Eendracht'30 4Wedstrijd (comp)
14-10-17 15:00Germania JO19-1Union JO19-2Wedstrijd (comp)
14-10-17 15:00Orion 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
15-10-17 10:30Germania VR1SCE VR1Wedstrijd (comp)57203
15-10-17 14:00Leones 1Germania 1Wedstrijd (comp)
22-10-17 10:30Germania VR1Niftrik VR1Wedstrijd (comp)
22-10-17 14:00Spero 1Germania 1Wedstrijd (comp)
28-10-17 08:30SCE JO11-5Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
28-10-17 10:45Germania JO8-1GBVC'12 JO8-1Wedstrijd (comp)
28-10-17 12:15Germania JO13-1Union JO13-4Penalties (comp)
28-10-17 13:00BOA-jc MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
28-10-17 14:30Germania 2 zat.Eendracht'30 2Wedstrijd (comp)
28-10-17 15:00Germania JO19-1Orion JO19-2Wedstrijd (comp)
29-10-17 12:00Trekvogels VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
29-10-17 14:30Germania 1Varseveld 1Wedstrijd (comp)
04-11-17 09:00Beuningse Boys JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
04-11-17 09:30Germania JO11-1juliana'31 JO11-6Wedstrijd (comp)
04-11-17 11:30Kolping-Dynamo 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
04-11-17 12:00Germania MO19-1Groesbeekse Boys MO19-1Wedstrijd (comp)
04-11-17 13:00Brakkenstein JO13-5GGermania JO13-1Penalties (comp)