Laatste Nieuws UPDATE: Wedstrijd is AFG...
In memoriam Leo Bons
Germania wint in Nijmegen...
Voorbeschouwing: Germania...
Trainer gezocht voor vrou...
Selectie Germania krijgt ...
Toon Sillessen Grutste Ge...
Zondag as.
Germania - Union
Aanvang 14.30 uur!!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 97 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
24-02-18 10:30Arnhemse Boys JO11-11Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
24-02-18 14:00SCE 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
24-02-18 14:30Germania 3 zat.Kolping-Dynamo 6Wedstrijd (comp)
25-02-18 10:30Germania VR1NSVV FC Kunde VR3Wedstrijd (comp)57916
25-02-18 14:30Germania 1Union 1Wedstrijd (comp)18669
01-03-18 19:00RODA'28 JO13-1Germania JO13Beker (comp)
03-03-18 08:30Oranje Blauw JO8-2Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
03-03-18 09:30Germania JO11-1Oranje Blauw JO11-2Wedstrijd (comp)185082
03-03-18 12:15Germania JO13-1Overasseltse BOys JO13-1Wedstrijd (comp)180895
03-03-18 14:30Germania 2 zat.Orion 2Wedstrijd (comp)646228
03-03-18 15:00Eendracht'30 4Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
03-03-18 15:00Germania JO19-1Groesbeekse Boys JO19-1Wedstrijd (comp)142864
03-03-18 15:00Brakkenstein MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
04-03-18 11:00SCE VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
04-03-18 14:30Germania 1Leones 1Wedstrijd (comp)
10-03-18 09:30Germania JO11-1Orion JO11-5Wedstrijd (comp)185083
10-03-18 09:45Woezik JO13-5Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
10-03-18 14:30Germania 2 zat.Kolping-Dynamo 2Wedstrijd (comp)
10-03-18 14:30Fortissimo MO19-2Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
10-03-18 15:00Trekvogels 6Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
10-03-18 15:00Germania JO19-1Ewijk JO19-1Wedstrijd (comp)142865
11-03-18 10:30Woezik VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
11-03-18 14:30Germania 1DVC'26Wedstrijd (comp)19528
17-03-18 09:45Bemmel SC JO11-6Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
17-03-18 10:45Germania JO8-1GBeuningse Boys JO8-2Wedstrijd (comp)164894
17-03-18 12:00Germania MO19-1Trekvogels MO19-1Wedstrijd (comp)167103
17-03-18 12:15Germania JO13-1Woezik JO13-5Wedstrijd (comp)180891
17-03-18 15:00Eendracht'30 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
18-03-18 10:30Germania VR1Trekvogels VR3Wedstrijd (comp)
18-03-18 14:00Varseveld 1Germania 1Wedstrijd (comp)
24-03-18 00:00Alverna JO11-1Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
24-03-18 10:45Germania JO8-1GDIO'30 JO8-3Wedstrijd (comp)164890
24-03-18 11:15AWC JO13-3Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
24-03-18 12:00Germania MO19-1Avios/DBV MO19-1Wedstrijd (comp)167099
24-03-18 14:30Germania 2 zat.Union 2Wedstrijd (comp)
24-03-18 14:30Rood Wit 2Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
24-03-18 15:00Germania JO19-1UHC JO19-1Wedstrijd (comp)142863
25-03-18 10:30Niftrik VR1Germania VR1Wedstrijd (comp)
25-03-18 14:30Germania 1Spero 1Wedstrijd (comp)
01-04-18 10:30Germania VR1Alverna VR1Wedstrijd (comp)