Laatste Nieuws Willie Verbeet Cup 2017 ...
Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Indeling eerste elftal se...
Assistent-scheidsrechter ...
Vrijwilligers (werving) a...
Sterk deelnemersveld Will...
23, 24 en 26 augustus as.
Willie Verbeet Cuptoernooi !!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 55 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
24-08-17 19:00Germania 1De BatavenWil Verbeet Cup
26-08-17 17:30Germania 1RKSV.DrielWil Verbeet Cup
29-08-17 20:00SV.Top OssGermania 1Oefenwedstrijd
02-09-17 09:45Trekvogels JO11-4Germania JO11-1Beker (comp)12599
02-09-17 10:45Germania JO8-1GDe Treffers JO8-3Beker (comp)1219
02-09-17 11:15De Treffers JO13-4Germania JO13-1Beker (comp)
02-09-17 12:30ESA 7Germania 2 zat.Beker (comp)
02-09-17 14:30Germania 3 zat.AZ 2000 - Elderveld3Beker (comp)11349
02-09-17 15:00Aquila JO19-1Germania JO19-1Beker (comp)
03-09-17 09:45Brakkenstein VR2Germania VR1Beker (comp)
03-09-17 14:30Prinses Irene 1Germania 1Beker (comp)
05-09-17 20:00Germania 1Beuningse BoysOefenwedstrijd
09-09-17 09:30Germania JO11-1VVLK JO11-2Beker (comp)13672
09-09-17 11:00Eendracht'30 JO8-1Germania JO8-1GBeker (comp)
09-09-17 12:15Germania JO13-1Millingen SC JO13-2Beker (comp)9388
09-09-17 14:30Germania 2 zat.Kesteren 2Beker (comp)11588
09-09-17 14:45Groessen zat 4Germania 3 zat.Beker (comp)
09-09-17 15:00Germania JO19-1Valburg JO19-1Beker (comp)3920
10-09-17 10:30Germania VR1GVA VR2Beker (comp)9855
10-09-17 14:30Germania 1Quick 1888 1Beker (comp)
12-09-17 20:00EendrachtGermania 1Oefenwedstrijd
16-09-17 10:30BVC'12 JO11-2Germania JO11-1Beker (comp)
16-09-17 10:45Germania JO8-1GJuliana'31 JO8-3GBeker (comp)1220
16-09-17 11:00ST:SVO'68/VVLK JO13-2Germania JO13-1Beker (comp)
16-09-17 14:30Germania 2 zat.Trekvogels 4Beker (comp)12137
16-09-17 15:30BVC'12 JO19-1Germania JO19-1Beker (comp)
16-09-17 17:00Trekvogels 8Germania 3 zat.Beker (comp)
16-09-17 18:00AWC 1Germania 1Beker (comp)
17-09-17 10:00RKPSC VR1Germania VR1Beker (comp)
24-09-17 14:30Germania 1Orion 1Wedstrijd (comp)17280
01-10-17 14:00AZC 1Germania 1Wedstrijd (comp)
08-10-17 14:30Germania 1Vorden 1Wedstrijd (comp)17546
15-10-17 14:00Leones 1Germania 1Wedstrijd (comp)
22-10-17 14:00Spero 1Germania 1Wedstrijd (comp)
29-10-17 14:30Germania 1Varseveld 1Wedstrijd (comp)
05-11-17 14:00DVC'26Germania 1Wedstrijd (comp)
19-11-17 14:30Germania 1Concordia-W1Wedstrijd (comp)
26-11-17 14:00Voorwaarts T1Germania 1Wedstrijd (comp)
03-12-17 14:30Germania 1SDOUC 1Wedstrijd (comp)
10-12-17 14:30Germania 1Union 1Wedstrijd (comp)