Laatste Nieuws Germania met lege handen ...
Germania op zoek naar sch...
Voorbeschouwing; Germania...
Verdiende overwinning voo...
Voorbeschouwing; Germania...
Bloedstollend gelijkspel ...
Voorbeschouwing: Germania...
Zondag as.
Spero - Germania
aanvang 14.00 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 118 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
21-10-17 10:00Hatert JO11-2Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
21-10-17 12:15Germania JO13-1Nijmegen JO13-1GBeker (comp)
21-10-17 15:00Spero MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)Uitgesteld
21-10-17 16:30Woezik JO19-3Germania JO19-1Wedstrijd (comp)Uitgesteld
22-10-17 10:30Germania VR1Niftrik VR1Wedstrijd (comp)
22-10-17 14:00Spero 1Germania 1Wedstrijd (comp)
25-10-17 19:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-2Wedstrijd (comp)117317
28-10-17 08:30SCE JO11-5Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
28-10-17 10:45Germania JO8-1GBVC'12 JO8-1Wedstrijd (comp)
28-10-17 12:15Germania JO13-1Union JO13-4Penalties (comp)
28-10-17 13:00BOA-jc MO19-1Germania MO19-1Wedstrijd (comp)
28-10-17 14:30Germania 2 zat.Eendracht'30 2Wedstrijd (comp)
28-10-17 15:00Germania JO19-1Orion JO19-2Wedstrijd (comp)
29-10-17 12:00Trekvogels VR3Germania VR1Wedstrijd (comp)
29-10-17 14:30Germania 1Varseveld 1Wedstrijd (comp)71406
02-11-17 10:30Germania VR1SCE VR1Wedstrijd (comp)57203
04-11-17 09:00Beuningse Boys JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
04-11-17 09:30Germania JO11-1juliana'31 JO11-6Wedstrijd (comp)
04-11-17 11:30Kolping-Dynamo 2Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
04-11-17 12:00Germania MO19-1Groesbeekse Boys MO19-1Wedstrijd (comp)
04-11-17 13:00Brakkenstein JO13-5GGermania JO13-1Penalties (comp)
04-11-17 14:30Germania 3 zat.Trekvogels 6Wedstrijd (comp)
04-11-17 15:00SCE JO19-2Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
05-11-17 10:30Germania VR1Woezik VR3Wedstrijd (comp)
05-11-17 14:00DVC'26Germania 1Wedstrijd (comp)
11-11-17 10:45Germania JO8-1GOrion JO8-4Wedstrijd (comp)
11-11-17 11:30Unitas'28 JO11-1Germania JO11-1Wedstrijd (comp)
11-11-17 12:00Germania MO19-1GVA MO19-1Wedstrijd (comp)
11-11-17 12:15Germania JO13-1DVSG JO13-1Penalties (comp)
11-11-17 15:00Germania JO19-1SCE JO19-2Wedstrijd (comp)
11-11-17 15:00Achilles'29 4Germania 3 zat.Wedstrijd (comp)
11-11-17 15:30BVC'12 JO19-2Germania JO19-1Wedstrijd (comp)
11-11-17 17:00Trekvogels 5Germania 2 zat.Wedstrijd (comp)
18-11-17 08:30DVOL JO8-3Germania JO8-1GWedstrijd (comp)
18-11-17 09:30Germania JO11-1Eendracht'30 JO11-2Wedstrijd (comp)
18-11-17 09:30OSC JO13-4Germania JO13-1Wedstrijd (comp)
18-11-17 14:30Germania 2 zat.Juliana'31 3Wedstrijd (comp)
18-11-17 14:30Germania 3 zat.Krayenhoff 3Wedstrijd (comp)
18-11-17 15:00Germania JO19-1Juliana'31 JO19-2Wedstrijd (comp)
18-11-17 15:30DIO'30 MO19-2Germania MO19-1Wedstrijd (comp)