Laatste Nieuws Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Willie Verbeet Cup 2017 ...
Indeling eerste elftal se...
Assistent-scheidsrechter ...
Vrijwilligers (werving) a...
Sterk deelnemersveld Will...
23, 24 en 26 augustus as.
Willie Verbeet Cuptoernooi !!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Uitslagen

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 4099 items
Datum Thuis Uit vStatus Uitslag
25-11-06 11:00Germania F1Blauw Wit F2Afgelast
09-12-06 12:00Germania F2Union F10Afgelast
22-02-06 20:00Germania O23De Treffers/Kegro O23Afgelast
22-03-06 20:00Germania O23Quick 1888 O23Afgelast
04-03-06 10:00Germania F1Quick 1888 F1Afgelast
11-03-06 11:15Eendracht 30 Mini F1Germania / GBRWjc Mini F1Afgelast
04-03-06 10:00B.V.C. '12 F1Germania F2Afgelast
15-02-06 20:00Germania O23S.C.E. O23Afgelast
11-11-06 11:15Eendracht '30 MF1 (2)Germania MF1 (2)Afgelast
14-03-07 20:00Germania O23N.E.C. O23Afgelast
12-05-07 10:00Germania E1Spero E2Vervallen
06-03-07 19:30ONA '53 O23Germania O23Afgelast
22-12-07 13:15Beuningse Boys B5Germania B1DAfgelast
08-12-07 14:30Germania B1DOrion B4Afgelast
08-12-07 10:45Union E5Germania E1Afgelast
22-12-07 08:45Orion E5Germania E1Afgelast
08-12-07 10:00Germania F1S.C. Millingen F3Afgelast
08-12-07 12:45S.C. Millingen F8Germania F2Afgelast
06-04-08 10:30Germania 3S.C.E. 3Afgelast
13-12-08 11:00Germania E1Blauw Wit E3Afgelast
13-12-08 13:30Germania C1DS.C.E. C3Afgelast
13-12-08 14:00Germania MADSpero MAAfgelast
20-12-08 10:30Wodanseck MAGermania MADUitgesteld
06-12-08 14:00Germania MADAchilles '29 MAUitgesteld
11-04-09 16:30Germania 3S.C. Millingen 8Uitgesteld
13-12-08 10:00Niftrik D1DGermania D2DAfgelast
16-05-09 11:30S.V.O. '68 F1Germania F1Inhaal
14-02-09 11:00Germania MF1Nijmegen MF2Afgelast
28-03-09 11:15A.W.C. MF2Germania MF1Afgelast
20-02-10 15:00Germania ZA1NijmegenAfgelast
10-04-10 15:00Germania ZA1W.V.W.Uitgesteld
05-12-09 14:30Germania B1DOranje Blauw B1DAfgelast
19-12-09 12:00Achilles '29 MA1Germania MADUitgesteld
30-01-10 10:30SCE D3Germania D1DAfgelast
30-01-10 13:00Germania C1Groesb. Boys C1Afgelast
06-02-10 11:30DIOSA C1Germania C1Afgelast
06-02-10 14:30Germania B1DOSC B1DAfgelast
30-01-10 13:00Nijmegen B1DGermania B1DAfgelast
05-12-09 14:30S.C.H. 7Germania ZA2Uitgesteld
30-01-10 11:30WVW F1Germania F1Afgelast