Laatste Nieuws Presentatiedag 2017 (jeug...
Digitale spelerspassen
Willie Verbeet Cup 2017 ...
Indeling eerste elftal se...
Assistent-scheidsrechter ...
Vrijwilligers (werving) a...
Sterk deelnemersveld Will...
23, 24 en 26 augustus as.
Willie Verbeet Cuptoernooi !!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Uitslagen

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 4099 items
Datum vThuis Uit Status Uitslag
30-07-05 18:00Germania 1Hapoel JerusalemGespeeld3 - 2
02-08-05 19:30Germania 2Vitesse '08 selectieGespeeld2 - 1
04-08-05 19:30Germania 1OrionGespeeld2 - 0
07-08-05 12:00OSS '20Germania 1Gespeeld2 - 4
09-08-05 19:30De Bataven 2Germania 2Gespeeld2 - 1
11-08-05 19:30Germania 1Jong N.E.C. (B.V.O.)Gespeeld0 - 4
13-08-05 18:00Groesbeekse BoysGermania 1Gespeeld0 - 4
14-08-05 10:30Germania 2DIO '30 selectieGespeeld2 - 1
15-08-05 19:00S.V. Milsbeek D1Germania D1Gespeeld1 - 6
16-08-05 19:30Germania 1DeurneGespeeld1 - 4
18-08-05 20:00Milsbeek selectieGermania 2Gespeeld0 - 0
20-08-05 11:00Orion D2Germania D1Gespeeld12 - 0
20-08-05 13:00Orion B2Germania B1Gespeeld2 - 4
20-08-05 14:30Victoria '25 C1Germania C1Gespeeld5 - 0
20-08-05 15:30Groesbeekse Boys F2Germania F1Gespeeld1 - 11
20-08-05 15:30Groesbeekse Boys F3Germania F2Gespeeld7 - 6
20-08-05 16:30Groesbeekse Boys E1Germania E1Gespeeld0 - 15
20-08-05 16:30Groesbeekse Boys F1Germania E2Gespeeld0 - 10
20-08-05 16:30Groesbeekse Boys MeisjesGermania MeisjesGespeeld4 - 1
20-08-05 18:00UDI '19 / Beter BedGermania 1Gespeeld5 - 1
20-08-05 18:45Groesbeekse Boys K1Germania K1Gespeeld8 - 3
21-08-05 10:30Germania 2S.C. Millingen 2Gespeeld2 - 0
22-08-05 18:30Germania C1Blauw Wit C1Gespeeld0 - 7
23-08-05 19:00Groesbeekse Boys 3Germania 3Gespeeld3 - 1
23-08-05 20:00PanningenGermania 1Gespeeld3 - 3
24-08-05 18:30Achilles '29 E1Germania E2Gespeeld8 - 3
25-08-05 19:00Germania 1Rood WitGespeeld3 - 2
27-08-05 09:30Trekvogels F2Germania F1Gespeeld0 - 5
27-08-05 10:00S.V.O. '68 F1Germania F1Gespeeld3 - 0
27-08-05 10:45Alverna F2Germania F1Gespeeld0 - 10
27-08-05 11:00Woezik E1Germania E1Gespeeld6 - 3
27-08-05 11:15Hatert F2Germania F1Gespeeld0 - 5
27-08-05 13:00Germania D1Union D2Gespeeld0 - 16
27-08-05 13:00Germania C1Overasseltse Boys C1Gespeeld2 - 9
27-08-05 15:00Germania B1Union B2Gespeeld4 - 0
27-08-05 18:00Germania 1GemertGespeeld0 - 3
29-08-05 19:00Union E1Germania E1Gespeeld18 - 0
30-08-05 20:00W.A.V.V.Germania 1Gespeeld4 - 1
31-08-05 19:15Germania 3Groesbeekse Boys 4Gespeeld3 - 1
01-09-05 18:30Germania E1S.C.P. E1Gespeeld2 - 2