Laatste Nieuws Ledenvergadering
Huldigen van jubilarissen...
In Memoriam Willie Wijers
Voorbeschouwing; Op ‘Noor...
Verdiende zege voor Germa...
Voorbeschouwing; Germania...
Inschrijving DROPPING 20...
Zondag as.
WAVV - Germania
AANVANG 14.00 uur !

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Uitslagen

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 2: 40 van de 4226 items
Datum ^Thuis Uit Status Uitslag
11-11-17 11:00Germania MO19-1GVA MO19-1Gespeeld2 - 3
11-11-17 10:45Germania JO8-1GOrion JO8-4Gespeeld8 - 6
09-11-17 20:00Quick 1Germania 1Gespeeld3 - 4
05-11-17 14:00DVC'26Germania 1Gespeeld4 - 1
05-11-17 10:30Germania VR1Woezik VR3Gespeeld13 - 0
04-11-17 15:00SCE JO19-2Germania JO19-1Gespeeld5 - 2
04-11-17 14:30Germania 3 zat.Trekvogels 6Gespeeld3 - 1
04-11-17 12:45Brakkenstein JO13-5GGermania JO13-1Gespeeld0 - 23
04-11-17 12:00Germania MO19-1Groesbeekse Boys MO19-1Gespeeld1 - 5
04-11-17 11:30Kolping-Dynamo 2Germania 2 zat.Gespeeld2 - 3
04-11-17 09:30Germania JO11-1juliana'31 JO11-6Gespeeld4 - 1
04-11-17 09:00Beuningse Boys JO8-3Germania JO8-1GGespeeld2 - 8
02-11-17 10:30Germania VR1SCE VR1Gespeeld3 - 2
31-10-17 18:30Germania JO13-1Nijmegen JO13-1GGespeeld5 - 2
29-10-17 14:30Germania 1Varseveld 1Gespeeld1 - 1
29-10-17 12:00Trekvogels VR3Germania VR1Gespeeld8 - 2
28-10-17 15:00Germania JO19-1Orion JO19-2Gespeeld3 - 4
28-10-17 14:30Germania 2 zat.Eendracht'30 2Gespeeld1 - 2
28-10-17 13:00BOA-jc MO19-1Germania MO19-1Gespeeld10 - 0
28-10-17 12:15Germania JO13-1Union JO13-4Germania veld8 - 1
28-10-17 08:30SCE JO11-5Germania JO11-1Gespeeld3 - 3
25-10-17 19:00Germania MO19-1Brakkenstein MO19-2Gespeeld2 - 4
22-10-17 14:00Spero 1Germania 1Gespeeld4 - 1
22-10-17 10:30Germania VR1Niftrik VR1Gespeeld3 - 0
21-10-17 16:30Woezik JO19-3Germania JO19-1Uitgesteld
21-10-17 15:00Spero MO19-1Germania MO19-1Uitgesteld
21-10-17 14:30Germania 2 zat.Groesbeekse Boys 2Gespeeld1 - 6
21-10-17 12:15Germania JO13-1Nijmegen JO13-1GUitgesteld
21-10-17 10:00Hatert JO11-2Germania JO11-1Gespeeld0 - 11
15-10-17 14:00Leones 1Germania 1Gespeeld2 - 0
14-10-17 15:00Germania JO19-1Union JO19-2Gespeeld1 - 5
14-10-17 14:30Germania 3 zat.Eendracht'30 4Gespeeld1 - 0
14-10-17 14:00Orion 2Germania 2 zat.Germania veld6 - 2
14-10-17 11:30Blauw Wit JO13-3GGermania JO13-1Gespeeld1 - 2
14-10-17 09:30Germania JO11-1Trekvogels JO11-4Gespeeld7 - 0
08-10-17 14:30Germania 1Vorden 1Gespeeld2 - 1
08-10-17 10:00Orion VR3Germania VR1Gespeeld3 - 4
07-10-17 15:00Spero MO19-1Germania MO19-1Uitgesteld
07-10-17 15:00Groesbeekse Boys 3Germania 3 zat.Gespeeld0 - 3
07-10-17 14:30Woezik JO19-3Germania JO19-1Uitgesteld