Laatste Nieuws Willie Verbeet Cup 2017 ...
Indeling eerste elftal se...
Assistent-scheidsrechter ...
Vrijwilligers (werving) a...
Sterk deelnemersveld Will...
Wim Benders nieuwe voorzi...
Geslaagde 4e editie Open ...
23, 24 en 26 augustus as.
Willie Verbeet Cuptoernooi !!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Uitslagen

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 4099 items
Datum ^Thuis Uit Status Uitslag
24-05-17 18:45DVSG JO11-1Germania JO11-1Gespeeld1 - 11
23-05-17 18:30Eendracht'30 JO13- 2dGermania JO13-1dGespeeld3 - 2
20-05-17 10:00Germania MO17-1dTrekvogels MO17-1dGespeeld1 - 7
18-05-17 20:00SCE 2Germania 2Gespeeld3 - 2
15-05-17 19:30BVC'12 MO17-1Germania MO17-1dGespeeld4 - 3
14-05-17 14:00Orion 1Germania 1Gespeeld4 - 4
14-05-17 11:30Germania VR1Achilles'29 VR1Gespeeld3 - 1
14-05-17 11:00Germania 2SCE 2Gespeeld1 - 2
13-05-17 14:30Germania 2 zat.Groesbeekse Boys 2Gespeeld4 - 1
13-05-17 14:30SJO Diosa-Niftrik JO19-1Germania JO19-1Gespeeld5 - 2
13-05-17 08:30Juliana'31 JO11-7Germania JO11-1Gespeeld0 - 4
11-05-17 18:30Germania JO13-1dJuliana'31 JO13-5Gespeeld2 - 2
07-05-17 14:00Germania 1Rigtersbleek 1Gespeeld3 - 5
07-05-17 11:00Groesbeekse Boys 2Germania 2Gespeeld2 - 3
07-05-17 10:30Germania VR1Trekvogels VR3Gespeeld11 - 1
06-05-17 14:30Rood Wit 2Germania 2 zat.Gespeeld6 - 5
06-05-17 12:00Germania MO17-1dFortissimo MO17-1dGespeeld3 - 6
06-05-17 11:45Kesteren JO19-1Germania JO19-1Gespeeld1 - 4
06-05-17 10:45Germania JO9-1Trekvogels JO9-4Gespeeld0 - 14
06-05-17 10:00Achilles'29 JO11-3Germania JO11-1Gespeeld0 - 3
06-05-17 08:45Orion JO13-6Germania JO13-1dGespeeld4 - 3
02-05-17 20:00WVW VR1Germania VR1Gespeeld6 - 1
30-04-17 14:00Bemmel SC 1Germania 1Gespeeld5 - 2
30-04-17 11:00Germania 2SCP 2Germania veld8 - 1
29-04-17 15:00Germania JO19-1Woezik JO19-2Gespeeld1 - 1
29-04-17 12:15OSC MO17-2Germania MO17-1dGespeeld7 - 0
29-04-17 09:30Germania JO11-1Hatert JO11-3Gespeeld10 - 2
29-04-17 08:45Millingen SC JO9-2Germania JO9-1Gespeeld20 - 1
23-04-17 14:30Germania 1Rohda Raalte 1Gespeeld0 - 2
22-04-17 15:00Trekvogels 9Germania 2 zat.Gespeeld0 - 10
22-04-17 10:30Oranje Blauw JO13-4dGermania JO13-1dGespeeld2 - 2
17-04-17 14:30Germania 1Heino 1Gespeeld2 - 2
17-04-17 10:30Germania VR1Alverna VR1Gespeeld3 - 2
15-04-17 15:15BVC'12 MO17-1Germania MO17-1dUitgesteld
15-04-17 15:00Germania JO19-1Orion JO19-2Gespeeld2 - 2
15-04-17 14:30Germania 2 zat.Rood Wit 3Gespeeld3 - 1
15-04-17 12:15Germania JO13-1dJuliana'31 JO13-3Gespeeld1 - 1
15-04-17 10:15Bataven JO9-4Germania JO9-1Gespeeld3 - 1
15-04-17 09:30Germania JO11-1De Treffers JO11-3Gespeeld7 - 5
09-04-17 14:00De Zweef 1Germania 1Gespeeld1 - 0