Nieuws - Laatste kans voor Germania
Toegevoegd op donderdag 6 mei 2010 - 16:24
Zondag staat de laatste speelronde van dit seizoen op het programma. Voor Germania hopelijk niet de laatste wedstrijd van dit seizoen. Want dat zou betekenen dat men de nacompetitie niet gehaald heeft en de beoogde doelstelling,
volgend jaar in de hoofdklasse, niet gehaald heeft.
Er is echter nog van alles mogelijk. Germania heeft de laatste zes wedstrijden niet meer verloren. Er werden er echter maar slechts twee gewonnen waardoor winst zondag absoluut noodzakelijk is om een vervolg van de competitie te verkrijgen. Met een gezonde portie inzet, bezieling en bij vlagen het goede spel van de laatste weken moet dit echter kunnen.
Dat het niet makkelijk zal worden spreekt voor zich. Hoewel onze tegenstander al verzekerd is van promotie naar de hoofdklasse kunnen zij zondag een mooi seizoen afronden met het kampioenschap. Winst is dan noodzakelijk, tenzij de wedstrijd van de twee concurrenten, RKHVV en NEC, in een gelijkspel eindigt. In de heenwedstrijd moest Germania met maar liefst 4-1 nederlaag huiswaarts keren. Mooie reden dus voor een revanche.
Al met al weet de ploeg van trainer Camiel Jager wat hen te doen staat. De dood of de gladiolen zullen we maar zeggen. Mannen zet hem op en stel de trouwe aanhang van de Stekkenberg niet teleur!
Na afloop zal de 'beste speler van het seizoen' bekend worden gemaakt door de 'Vrienden van Germania'. De muzikale klanken komen van Maikel Rutten.
Mocht Germania de nacompetitie halen dan begint men donderdag as. met een thuiswedstrijd. De tegenstander is nog niet bekend.