Laatste Nieuws Kees Heijmans en Wim Bend...
Trainer Piet de Kruif sto...
Open Berg en Dalse voetgo...
Verdienstelijk gelijkspel...
Germania verliest in en t...
Jeu de Boules Golf bij Ge...
Germania geeft winst in b...
Zondag as.
SDOUC - Germania
Aanvang 14.30 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Competities - Germania 2 2007-2008 Reserve 3e klasse E

Afgelopen speeldag

Klik op de datum voor meer informatie.

27-04-2008

Datum ThuisUit StatusUitslagKK Thuis KK UitVeld
27-04-08 10:30Overasseltse Boys 2 Germania 2Gespeeld10-1
27-04-08 11:00N.E.C. 2 Orion 2Gespeeld2-0
27-04-08 11:00Groesbeekse Boys 2 S.C. Millingen 2Gespeeld3-0
27-04-08 11:00Juliana '31 2 G.V.A. 2Gespeeld4-1
27-04-08 12:00Trekvogels 2 A.W.C. 3Gespeeld3-1

Totaalstand

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. Orion 2 20 15 3 2 48 55 19 36
2. Overasseltse Boys 2 20 12 4 4 40 66 32 34
3. Groesbeekse Boys 2 20 11 3 6 36 37 28 9
4. Trekvogels 2 20 10 5 5 35 46 31 15
5. Juliana '31 2 20 10 1 9 31 52 34 18
6. Angeren 2 20 7 4 9 25 40 46 -6
7. N.E.C. 2 20 8 2 10 25 35 45 -10
8. G.V.A. 2 20 7 2 11 23 35 59 -24
9. A.W.C. 3 20 6 2 12 20 33 46 -13
10. Germania 2 20 6 2 12 20 35 58 -23
11. S.C. Millingen 2 20 3 2 15 11 25 61 -36
  • Orion 2 (04-11-2007): Kampioen eerste periode.
  • N.E.C. 2 (18-11-2007): -1 punten correctie, Een punt in mindering
  • Overasseltse Boys 2 (20-04-2008): Vervangend kampioen 1e periode.
  • Groesbeekse Boys 2 (27-04-2008): Kampioen 2e periode.
  • Orion 2 (27-04-2008): Kampioen en gepromoveerd naar de reserve 2e klasse.
  • S.C. Millingen 2 (27-04-2008): Gedegradeerd naar de reserve 4e klasse.
  • A.W.C. 3 (27-04-2008): Beslissingsduel tegen Germania 2 om behoud reserve 3e klasse.
  • Germania 2 (27-04-2008): Beslissingsduel tegen A.W.C. 3 om behoud reserve 3e klasse.
  • Germania 2 (04-05-2008): Gedegradeerd.

Stand: Periode 2

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. Orion 2 10 8 1 1 25 29 9 20
2. Groesbeekse Boys 2 10 6 2 2 20 18 9 9
3. Overasseltse Boys 2 10 6 1 3 19 38 17 21
4. N.E.C. 2 10 6 1 3 19 22 20 2
5. Angeren 2 10 5 1 4 16 23 17 6
6. Trekvogels 2 10 5 1 4 16 23 21 2
7. A.W.C. 3 10 5 0 5 15 18 18 0
8. Juliana '31 2 10 4 1 5 13 16 17 -1
9. G.V.A. 2 10 3 1 6 10 13 29 -16
10. Germania 2 10 2 1 7 7 16 31 -15
11. S.C. Millingen 2 10 0 0 10 0 7 35 -28