Laatste Nieuws Presentatie selectie seiz...
Vrijwilligers gevraagd vo...
Update; Nog slechts plaat...
Geweldig geslaagd familie...
Familie Hubers wint Kus d...
Wedstrijd schema Kus de l...
Samenwerking Germania en ...
Zondag 24 juni as
Open Berg en Dalse Voetgolfkampioenschappen !!!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Competities - Germania 2 2007-2008 Reserve 3e klasse E

Afgelopen speeldag

Klik op de datum voor meer informatie.

27-04-2008

Datum ThuisUit StatusUitslagKK Thuis KK UitVeld
27-04-08 10:30Overasseltse Boys 2 Germania 2Gespeeld10-1
27-04-08 11:00N.E.C. 2 Orion 2Gespeeld2-0
27-04-08 11:00Groesbeekse Boys 2 S.C. Millingen 2Gespeeld3-0
27-04-08 11:00Juliana '31 2 G.V.A. 2Gespeeld4-1
27-04-08 12:00Trekvogels 2 A.W.C. 3Gespeeld3-1

Totaalstand

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. Orion 2 20 15 3 2 48 55 19 36
2. Overasseltse Boys 2 20 12 4 4 40 66 32 34
3. Groesbeekse Boys 2 20 11 3 6 36 37 28 9
4. Trekvogels 2 20 10 5 5 35 46 31 15
5. Juliana '31 2 20 10 1 9 31 52 34 18
6. Angeren 2 20 7 4 9 25 40 46 -6
7. N.E.C. 2 20 8 2 10 25 35 45 -10
8. G.V.A. 2 20 7 2 11 23 35 59 -24
9. A.W.C. 3 20 6 2 12 20 33 46 -13
10. Germania 2 20 6 2 12 20 35 58 -23
11. S.C. Millingen 2 20 3 2 15 11 25 61 -36
  • Orion 2 (04-11-2007): Kampioen eerste periode.
  • N.E.C. 2 (18-11-2007): -1 punten correctie, Een punt in mindering
  • Overasseltse Boys 2 (20-04-2008): Vervangend kampioen 1e periode.
  • Groesbeekse Boys 2 (27-04-2008): Kampioen 2e periode.
  • Orion 2 (27-04-2008): Kampioen en gepromoveerd naar de reserve 2e klasse.
  • S.C. Millingen 2 (27-04-2008): Gedegradeerd naar de reserve 4e klasse.
  • A.W.C. 3 (27-04-2008): Beslissingsduel tegen Germania 2 om behoud reserve 3e klasse.
  • Germania 2 (27-04-2008): Beslissingsduel tegen A.W.C. 3 om behoud reserve 3e klasse.
  • Germania 2 (04-05-2008): Gedegradeerd.

Stand: Periode 2

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. Orion 2 10 8 1 1 25 29 9 20
2. Groesbeekse Boys 2 10 6 2 2 20 18 9 9
3. Overasseltse Boys 2 10 6 1 3 19 38 17 21
4. N.E.C. 2 10 6 1 3 19 22 20 2
5. Angeren 2 10 5 1 4 16 23 17 6
6. Trekvogels 2 10 5 1 4 16 23 21 2
7. A.W.C. 3 10 5 0 5 15 18 18 0
8. Juliana '31 2 10 4 1 5 13 16 17 -1
9. G.V.A. 2 10 3 1 6 10 13 29 -16
10. Germania 2 10 2 1 7 7 16 31 -15
11. S.C. Millingen 2 10 0 0 10 0 7 35 -28