Laatste Nieuws Germania pakt een punt in...
Kees Heijmans en Wim Bend...
Trainer Piet de Kruif sto...
Open Berg en Dalse voetgo...
Verdienstelijk gelijkspel...
Germania verliest in en t...
Jeu de Boules Golf bij Ge...
Zondag as.
WAVV - Germania
Aanvang 14.00 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Competities - Germania 1 2010-2011 1e Klasse E

Afgelopen speeldag

Klik op de datum voor meer informatie.

15-05-2011

Datum ThuisUit StatusUitslagKK Thuis KK UitVeld
15-05-11 14:00SV Longa'30 P.H. AlmeloGespeeld5-3
15-05-11 14:00SV AWC S.D.O.U.C.Gespeeld2-2
15-05-11 14:00S.V. Voorwaarts S.C. EnschedeGespeeld5-2
15-05-11 14:00VV De Bataven Germania 1Gespeeld3-2
15-05-11 14:00S.V. Epe KSV Achilles'12Gespeeld5-1
15-05-11 14:00VV Albatross VV Jonge KrachtGespeeld1-2
15-05-11 14:00HVV Tubantia W.S.V.Gespeeld3-0

Totaalstand

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. SV Longa'30 26 18 6 2 60 65 30 35
2. Germania 1 26 16 3 7 51 72 41 31
3. VV De Bataven 26 13 6 7 45 50 37 13
4. S.V. Voorwaarts 26 12 5 9 41 50 41 9
5. S.C. Enschede 26 12 5 9 41 50 46 4
6. VV Jonge Kracht 26 12 3 11 39 40 38 2
7. S.D.O.U.C. 26 11 6 9 39 41 46 -5
8. P.H. Almelo 26 10 7 9 37 55 51 4
9. KSV Achilles'12 26 9 6 11 33 38 42 -4
10. SV AWC 26 10 3 13 33 46 57 -11
11. S.V. Epe 26 8 7 11 31 48 50 -2
12. HVV Tubantia 26 6 4 16 22 29 51 -22
13. VV Albatross 26 6 4 16 22 33 58 -25
14. W.S.V. 26 6 1 19 19 32 61 -29
  • SV Longa'30 (08-05-2011): Kampioen en gepromoveerd naar de hoofdklasse.
  • W.S.V. (15-05-2011): W.S.V. Gedegradeerd naar de tweede klasse.
  • HVV Tubantia (15-05-2011): Degradatieduel tegen Albatross op 18 mei.
  • KSV Achilles'12 (15-05-2011): Winnaar eerste periode.
  • VV De Bataven (15-05-2011): Vervangende winnaar tweede periode.
  • Germania 1 (15-05-2011): Winnaar derde periode.

Stand: Periode 3

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. SV Longa'30 9 7 2 0 23 26 9 17
2. Germania 1 9 6 1 2 19 25 13 12
3. VV De Bataven 9 5 3 1 18 24 13 11
4. P.H. Almelo 9 5 1 3 16 32 23 9
5. S.V. Voorwaarts 9 5 1 3 16 20 14 6
6. S.D.O.U.C. 9 4 3 2 15 18 16 2
7. VV Jonge Kracht 9 4 2 3 14 14 16 -2
8. VV Albatross 9 4 0 5 12 12 15 -3
9. SV AWC 9 3 2 4 11 17 18 -1
10. HVV Tubantia 9 3 1 5 10 12 21 -9
11. S.C. Enschede 9 3 0 6 9 16 26 -10
12. S.V. Epe 9 2 1 6 7 17 24 -7
13. KSV Achilles'12 9 2 1 6 7 9 18 -9
14. W.S.V. 9 1 0 8 3 9 25 -16