Laatste Nieuws Wederom verlies voor Germ...
Voorbeschouwing; Germania...
Germania met lege handen ...
Germania op zoek naar sch...
Voorbeschouwing; Germania...
Verdiende overwinning voo...
Voorbeschouwing; Germania...
Zondag as.
Germania - Varseveld
aanvang 14.30 uur!

Elke vrijdag bingo in het clubhuis!

Competities - Germania 1 2005-2006 Hoofdklasse C Zondagamateurs

Afgelopen speeldag

Klik op de datum voor meer informatie.

14-05-2006

Datum ThuisUit StatusUitslagKK Thuis KK UitVeld
14-05-06 14:00W.K.E. Germania2-1
14-05-06 14:00Achilles '29 V.V. Sneek2-2
14-05-06 14:00S.C. Joure Appingedam2-1
14-05-06 14:00Quick '20 S.V. Babberich2-1
14-05-06 14:00ROHDA Raalte Be Quick 18872-1
14-05-06 14:00De Treffers / Kegro H.S.C. '21 / Brein7-0
14-05-06 14:00W.S.V. Stevo2-2

Totaalstand

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. Achilles '29 26 18 5 3 59 58 27 31
2. De Treffers / Kegro 26 18 3 5 57 60 25 35
3. W.S.V. 26 14 4 8 46 50 49 1
4. Be Quick 1887 26 13 5 8 44 41 32 9
5. V.V. Sneek 26 12 5 9 41 53 45 8
6. H.S.C. '21 / Brein 26 11 4 11 37 45 40 5
7. W.K.E. 26 11 4 11 37 38 43 -5
8. Quick '20 26 10 6 10 36 41 45 -4
9. ROHDA Raalte 26 10 4 12 34 39 41 -2
10. S.V. Babberich 26 7 10 9 31 37 39 -2
11. S.C. Joure 26 8 7 11 31 42 48 -6
12. Stevo 26 8 3 15 27 37 43 -6
13. Appingedam 26 5 8 13 23 27 51 -24
14. Germania 26 1 4 21 7 29 69 -40
  • H.S.C. '21 / Brein (30-10-2005): Kampioen 1e periode
  • W.S.V. (17-04-2006): Kampioen 2e periode
  • Germania (17-04-2006): Gedegradeerd
  • Achilles '29 (07-05-2006): Achilles '29 kampioen
  • De Treffers / Kegro (07-05-2006): Kampioen derde periode (overgenomen van kampioen Achilles '29)
  • Appingedam (14-05-2006): Gedegradeerd.
  • Stevo (14-05-2006): Speelt nacompetitie om het behoud van haar plaats in de hoofdklasse.
  • Stevo (05-06-2006): gedegradeerd

Stand: Periode 3

TeamGespGewnGelijkVerlrPuntenDoelpvoorDoelptegDoelsald
1. Achilles '29 9 6 3 0 21 19 9 10
2. De Treffers / Kegro 9 6 1 2 19 21 7 14
3. ROHDA Raalte 9 5 2 2 17 16 10 6
4. Stevo 9 4 3 2 15 18 12 6
5. W.K.E. 9 5 0 4 15 10 13 -3
6. W.S.V. 9 4 2 3 14 14 11 3
7. Be Quick 1887 9 3 3 3 12 14 10 4
8. S.C. Joure 9 4 0 5 12 18 17 1
9. Quick '20 9 3 2 4 11 15 17 -2
10. V.V. Sneek 9 2 5 2 11 12 14 -2
11. Appingedam 9 3 1 5 10 8 17 -9
12. H.S.C. '21 / Brein 9 2 1 6 7 14 24 -10
13. S.V. Babberich 9 1 3 5 6 5 13 -8
14. Germania 9 1 2 6 5 14 24 -10